Webinarium: Podajnik i odbiornik Kongsberg – współpraca ze stołem C64

26 października 2021

Zapraszamy do dołączenia do spotkania NA ŻYWO i pierwszego demo Kongsberg Feeder & Stacker w akcji! Całość obędzie się w Customer Experience Centre w Belgii!

Podczas webinarium, zostaną przedstawione wszystkie możliwości tego modułowego rozwiązania oraz opcje, jak zwiększyć produktywność i zapewnić Twojej firmie przewagę konkurencyjną!

  • Zobaczysz, jak dolna kamera skanuje arkusze od dołu (strona zadruku) i automatycznie lokalizuje pasery, kody kreskowe i róg arkusza – łatwo oszczędzając 20-30 minut czasu konfiguracji!
  • Zademonstrowane zostanie rozwiązanie paleta na paletę, które może pracować bez nadzoru przy całkowitej wysokości stosu 915 mm. Jest to optymalne rozwiązanie dla krótkoseryjnej produkcji wszystkich materiałów opakowaniowych i ekspozycyjnych.
  • Pokazane będą różne rodzaje i rozmiary materiałów, a także specjalistyczne narzędzia, aby pokazać, jak obsługiwane są różne zadania.

Wszystkie zarejestrowane osoby otrzymują nagranie z wydarzenia, które można później obejrzeć i podzielić się z kolegami.

28 PAŹDZIERNIKA | GODZ. 16:00

 REJESTRACJA